صدایت کردم صدایی شیرین
می نویسم تا خوانده شوم و سپس در دل هایتان نقد شوم
تهران شهری بزرگ و نسبتا زیباست.
نویسنده : Mahdi_mk - ساعت ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ مهر ۱۳۸٦
 

خاطرات روز اول جمعه 13/7/86

بعد از نماز صبح

به سمت خوابگاه رفیقم در حرکت بودم توی تاریکی شب، تهران شهری ارام و دوست داشتنی به نظر می رسید به خوابگاهش که رسیدم دلم هری ریخت پایین 10طبقه بود  از بد شانسی ما اتاق رفیقم تو طبقه 9 بود این اولین تجربه ام بود، تا حالا 9 طبقه از تو زمین فاصله نگرفته بودم ... تازه رفیم گفت این در برابر ساختمانهای دیگه کم می یاره  بالاخره وارد خوابگاهش شدم.

تا ساعت 10 گرفتیم یه چرتی زدیم . بعدش به سمت استکبار جهانی خیز برداشتیم و در راهپیمایی روز قدس شرکت کردیم البته به صورت راهپیماگرنما .

توی اون راهپیمایی سوژه های باحالی دیدم

موقع راهپیمایی همه مردم بر علیه رژیم صهیونیسم شعار می دادند و از قدس و فلسطین حمایت می کردند ولی بعد از نماز جمعه مهمترین چیزی که به چشم میخورد متاسفانه خیابان پر از کاغذ آن هم تصاویری از فلسطین و از همه مهمتر ایات قران که در زیر پای راهپیمایان له و پایمال میشد. ایا این راهپیمایی واقعی است؟

یکی ازدوستام می گفت(دو سال پیش) البته سفسته می کرد ما وقتی میگیم مرگ بر امریکا منظورمان دولت امریکاست نه مردمش پس نتیجه می گیریم وقتی میگیم مرگ بر اسراییل منظورمان دولت اسراییل پس دولت اسراییل رو قبول داریم.

 

بعد از راهیمایی و نماز به سمت خوابگاه رهسپار شدیم. وبعد از یکی دو ساعت استراحت به سمت بهشت زهرا رفتیم.

ادامه دارد...


 
 
Mahdi_mk
نوشتن در این محیط آسان است، اما ماندن سخت... دوست عزیز دوست داشتین، در قسمت صفحات وبلاگ بیوگرافی رو مطالعه کنین.
کدهای اضافی کاربر :


روزشمار محرم عاشورا

http://sound.zarup.com/150840/download-13940331_11671_64k.mp3@http://ia601004.us.archive.org/26/items/ZareeZohur121/Zaree-zohur12-64%20%284%29.mp3