صدایت کردم صدایی شیرین
می نویسم تا خوانده شوم و سپس در دل هایتان نقد شوم
 
نویسنده : Mahdi_mk - ساعت ٥:٤٤ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢ آبان ۱۳۸٦
 

راستش ما شنیده بودیم که می شود کلاغ را رنگ کرد و جای قناری فروخت! و یا توی شیر، یک مقدار آب...نه ببخشید توی آب یک مقدار شیر ریخت ولی نشنیده بودیم که بنزین و آب را هم می شود باهم قاطی کرد و به خورد ماشین زبان بسته بی خبر از همه جا ریخت!

در خبرها آمده بود که "درایلام در یکی از جایگاه های عرضه بنزین( والبته آب!) فروش معجونی از آب و بنزین مشکلاتی را برای اتومبیل ها ایجاد کرده."

البته از آنجا که ما خیلی خوشبین هستیم از این خبر برداشتهای دیگری هم می کنیم:

- به کلمه «معجون» دقت کنید. از آنجا که در کشور ما هر لیتر معجون از هر لیتر بنزین گران تر است، اگر جایگاه فوق الذکر به مشتریانش معجون به جای بنزین داده باشد تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است:« بابا جایگاه، تو دیگه کی هستی!»

-اگر به عبارت«معجونی از آب و بنزین» خوب دقت کنید متوجه می شوید که شاید تمام فکرهای بدبینانه ی ما اشتباه بوده باشد و شاید مسئول آن جایگاه آدم خیّری بوده که به همراه هر لیتر بنزین زده شده توسط مشتریانش یک بطری آب معدنی اشانتیون میداده است!

- ثانیاً...ببخشید ثالثاً، توی مملکت ما که میشود به همه چی از شیر و آبمیوه و فیلم و سریال و ... آب بست چرا به بنزین نشود آب بست! بنزین آبکی! کلی هم بنزینمان زیاد می شود!


 
 
Mahdi_mk
نوشتن در این محیط آسان است، اما ماندن سخت... دوست عزیز دوست داشتین، در قسمت صفحات وبلاگ بیوگرافی رو مطالعه کنین.
کدهای اضافی کاربر :


روزشمار محرم عاشورا

http://sound.zarup.com/150840/download-13940331_11671_64k.mp3@http://ia601004.us.archive.org/26/items/ZareeZohur121/Zaree-zohur12-64%20%284%29.mp3