صدایت کردم صدایی شیرین
می نویسم تا خوانده شوم و سپس در دل هایتان نقد شوم
ثروت
نویسنده : Mahdi_mk - ساعت ۱٠:۳٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۸ آبان ۱۳۸٦
 

بهترین کاری که می توانیم برای فقرا انجام دهیم ان است که یکی از ان ها نباشیم.
سعادت یا عدم سعادت ما نتیجه تفکر ماست ، ذهن انسان ونظام باورهای او تعیین کننده کیفیت زندگی هستند و ذهن ما بسته به شیوه ای که برای تربیت ان اتخاد می کنیم ، ما را ثروتمند یا فقیر نگه می دارد
فقر نتیجه تفکر فقیرانه است اگر ثروت می خواهید نوع تفکر خود را عوض کنید.
در زندگی همان چیزی را به دست می اوریم که انتظارش را داریم و بنابراین کسی که انتظار تنگ دستی را دارد همان نصیبش می شود زیرا وی در سلول های مغزی خود برنامه ای دارد که به او می گوید : «هی ... ! تو هیچ وقت پول دار نمیشوی» همین صحبت های درونی باعث می شود که فردی مشکلات مالی را به عنوان جز اجتناب ناپذبر زندگی بپذیرد.
کار وتلاش جز ضروری موفقیت است اما ثروت را تضمین نمی کند. اگر سر خود را پایین بیندازید و روزی ده ساعت در یک کشتارگاه پر مرغ بکنید با پر کندن بیشتر وضعیت مالی شما ان قدرها زیاد نخواهد کرد. بعضی وقت ها باید استراتژی را تغییر داد.
من در اینجا قصد قضاوت کردن ندارم پول به خودی خود نه خوب است و نه بد. پول فقط پول است و هر کسی ممکن است بتواند بدون ان هم کاملا شاد باشد من فقط می خواهم بگویم که وضعیت هر فرد ساخته و پرداخته خود اوست و اگر او واقعا تصمیم به تغییر بگیرد می تواند به این هدف دست پیدا کند.

برگرفته از کتاب « راز شاد زیستن »


 
 
Mahdi_mk
نوشتن در این محیط آسان است، اما ماندن سخت... دوست عزیز دوست داشتین، در قسمت صفحات وبلاگ بیوگرافی رو مطالعه کنین.
کدهای اضافی کاربر :


روزشمار محرم عاشورا

http://sound.zarup.com/150840/download-13940331_11671_64k.mp3@http://ia601004.us.archive.org/26/items/ZareeZohur121/Zaree-zohur12-64%20%284%29.mp3