راستش ما شنیده بودیم که می شود کلاغ را رنگ کرد و جای قناری فروخت! و یا توی شیر، یک مقدار آب...نه ببخشید توی آب یک مقدار شیر ریخت ولی نشنیده بودیم که بنزین و آب را هم می شود باهم قاطی کرد و به خورد ماشین زبان بسته بی خبر از همه جا ریخت!

در خبرها آمده بود که "درایلام در یکی از جایگاه های عرضه بنزین( والبته آب!) فروش معجونی از آب و بنزین مشکلاتی را برای اتومبیل ها ایجاد کرده."19.gif

البته از آنجا که ما خیلی خوشبین هستیم از این خبر برداشتهای دیگری هم می کنیم:

- به کلمه «معجون» دقت کنید. از آنجا که در کشور ما هر لیتر معجون از هر لیتر بنزین گران تر است، اگر جایگاه فوق الذکر به مشتریانش معجون به جای بنزین داده باشد تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است:« بابا جایگاه، تو دیگه کی هستی!»

-اگر به عبارت«معجونی از آب و بنزین» خوب دقت کنید متوجه می شوید که شاید تمام فکرهای بدبینانه ی ما اشتباه بوده باشد و شاید مسئول آن جایگاه آدم خیّری بوده که به همراه هر لیتر بنزین زده شده توسط مشتریانش یک بطری آب معدنی اشانتیون میداده است!24.gif

- ثانیاً...ببخشید ثالثاً، توی مملکت ما که میشود به همه چی از شیر و آبمیوه و فیلم و سریال و ... آب بست چرا به بنزین نشود آب بست! بنزین آبکی! کلی هم بنزینمان زیاد می شود!

/ 0 نظر / 2 بازدید